STIGA

glebogryzarka stiga

POZNAJ OFERTĘ PRODUKTÓW STIGA

  • Jesteśmy srebrnym partnerem Firmy Stiga.
  • Poniżej nasza oferta asortymentu tej firmy
  • Świadczymy również usługi serwisowe i naprawy gwarancyjne urządzeń Stiga
  • Urządzenia Stiga możesz nabyć w płatności za gotówkę, możesz zapłacić kartą oraz w systemie ratalnym 
traktor stiga
Traktory ogrodowe

Traktorki ogrodowe STIGA różnią się między sobą silnikiem, napędem, liczbą cylindrów i umiejscowieniem agregatu tnącego. Łączy je natomiast wielozadaniowość, łatwa obsługa, wydajność i efektywność pracy. Solidne i dobrze wyposażone maszyny, pozwalają skutecznie kosić nawet wysoką i twardą trawę nie martwiąc się o małe kamienie, przeszkody czy nierówny teren.

kosiarka akumulatorowa stiga
Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki do trawy STIGA są łatwymi w użyciu, niezawodnymi i solidnymi maszynami do koszenia trawnika w tradycyjny, a dzięki zasilaniu akumulatorowemu jednocześnie nowoczesny sposób. Istnieje wiele modeli do wyboru, z różnymi systemami cięcia: modele do zbierania, mulczowania i wyrzutu bocznego lub tylnego, dostosowane do najróżniejszych potrzeb

kosiarka spalinowa stiga
Kosiarki spalinowe

Kosiarki do trawy STIGA są łatwymi w użyciu, niezawodnymi i solidnymi maszynami do koszenia trawnika w tradycyjny sposób. W zależności od wielkości ogrodu istnieje wiele modeli do wyboru, z różnymi systemami cięcia: modele do zbierania, mulczowania i wyrzutu bocznego lub tylnego, dostosowane do najróżniejszych potrzeb.

stiga robot
Roboty koszące

Roboty koszące Stiga – w ofercie roboty koszące autonomiczne  oraz roboty koszące przewodowe. Roboty koszące autonomiczne to nowość w naszej ofercie.

kosa stiga
Kosy

Kosa spalinowa to urządzenie, które warto mieć pod ręką w trosce o idealnie zadbany trawnik. W małym ogrodzie kosa spalinowa zastępuję kosiarkę

pilarka stiga
Pilarki

Piękny ogród to wypielęgnowane, zdrowe drzewa. Przy pomocy łatwych w obsłudze i wydajnych pilarek STIGA sprawnie usuniesz suche i zdrewniałe gałęzie.

sekator stiga
Sekatory

Ergonomiczny kształt zapewnia nie tylko wygodę użycia sekatora STIGA, ale też ułatwia dostęp do gałęzi, które do tej pory znajdowały się poza zasięgiem. Bez zmęczenia, za to z dużą satysfakcją w kilka chwil, za jednym, pewnym cięciem nadasz krzewom ozdobnym idealny kształt.

dmuchawa stiga
Dmuchawy

Ważną kwestią w utrzymaniu zdrowego i pięknego ogrodu jest usuwanie suchych i martwych liści zmniejszając ryzyko tworzenia się mchu i grzybów na trawniku. Dmuchawy do liści STIGA to mocne, innowacyjne i lekkie narzędzia, dzięki którym to zadanie będzie łatwe, szybkie i przyjemne.

glebogryzarka stiga
Glebogryzarki

W pracy na działce o dużej powierzchni nie ma sobie równych glebogryzarka spalinowa. Kompaktowe wymiary, solidna konstrukcja, mocny silnik, a także trwałe noże kultywatora ogrodowego spalinowego sprawiają, że praca w ogrodzie staje się lekka, łatwa i bardzo satysfakcjonująca.

sekator stiga
Rozdrabniacze

Elektryczny rozdrabniacz do gałęzi pomoże Ci uprzątnąć ogród po sezonowych porządkach. To bardzo łatwa w obsłudze maszyna potrzebuje zaledwie kilka chwil, by rozdrobnić gałązki odcięte z drzew. Dzięki temu łatwo i ekologicznie zmniejszysz ilość wytwarzanych odpadów, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się je zutylizować, kompostować czy wykorzystać jako ściółkę na obrzeżach ogrodu.

stiga wertykulator
Wertykulatory

Wertykulatory spalinowe i elektryczne STIGA to niezawodne, wytrzymałe maszyny, dzięki którym trawnik odzyskuje dobrą formę oraz nienagannie piękny wygląd.

Zadaniem wertykulatora jest przede wszystkim napowietrzenie gleby poprzez pionowe nacięcie darni. Ten zabieg ułatwia wchłanianie powietrza i składników mineralnych w głąb ziemi, dzięki czemu nawożenie trawnika staje się zbędne lub jest znacznie wydajniejsze.

myjka stiga
Myjki ciśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe STIGA to lekkie i wygodne w obsłudze urządzenia czyszczące o szerokim zastosowaniu. Przeznaczone do prac przydomowych z łatwością skutecznie usuwają zarówno lekkie, jak i uporczywe zabrudzenia.

rozdrabniacz stiga
Rozdrabniacze

Sprawdź, które narzędzia zasilane akumulatorami ePower
są stworzone dla Ciebie. 

stiga wertykulator
Wertykulatory

Wertykulatory spalinowe i elektryczne STIGA to niezawodne, wytrzymałe maszyny, dzięki którym trawnik odzyskuje dobrą formę oraz nienagannie piękny wygląd.

 

zamiatarka stiga
Zamiatarki

Zamiatarki STIGA wyposażone w trwałe szczotki zamiatające, w mgnieniu oka usuwają kurz, pył, liście, a także drobne gałązki zalegające na drodze dojazdowej, podjeździe czy ścieżkach w ogrodzie.